ליצירת קשר 050-5231920

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות ומסחריות
חקירות כלכליות ומסחריות

מוסר התשלומים והחובות הכלכליים בישראל, הוא אחד מהגרועים בעולם המודרני. העניין הפך ללהיט וגורם לשוק המסחרי בארץ, נזקים בעלי היקף של מיליארדי שקלים בכל שנה ושנה. לשכות ההוצאה לפועל ומערכת המשפט, קורסות תחת נטל התביעות והתיקים והדבר מקשה על תזרמי הכסף והכלכלה הבריאה. מי שלא חב כיום כספים הוא לא IN.

 

עקב המצב האבסורדי הנ"ל , נוצר מצב שאם אתה מגיע לדיון בבית משפט/הוצל"פ ולא הכנת "שעורי בית" כיאות, המצב שלך לזכות בתיק קלוש ואם כבר זכית בתביעה, לממש אותה יהא לך קשה , אם לא הכנת "תיק כלכלי" על החייב. יש צורך בסיסי להכין "תיק כלכלי" על החייב ואתו לגשת להליך התביעה וככל שתזדרז ותגיע מוכן,
הסיכוי שלך לקבל כסף,גדול הוא יותר מאשר לא הכנת כלום.

 

מי משתמש כיום בחוקר פרטי,ע"מ להכין "תיק כלכלי"?, אין בארץ כיום גוף….מפעל..עסק,חנות,בנקים,חב' תקשורת,חברות ביטוח . שאינו משתמש בחקירות מסוג זה. גם אנשים פרטיים נאלצים להשתמש בחקירה מסוג שכזה,

 

תיקי גרושין ותשלומי מזונות:

בשעה שאת נמצאת במאבק משפטי ארוך ומייגע, אין מצב שבעלך לא הכין את הקרקע שלו , על מנת שלא לשלם מה שמגיע לך ולילדים המשותפים. הסטיסטיקה מצביעה כי המצב הנורמטיבי שאבא משלם את חלקו ואת המזונות, בדרך הקלה ..הנוחה והשקטה, הנו מצב בעל אחוזים נמוכים. בהמלצתי וניסיוני הרב, בעת הגשת תביעה ב"תיק גרושין "והתחלת ההליכים המשפטיים לפרוק "התא המשפחתי," יש במקביל צורך בסיסי, להכין "תיק כלכלי " על רכושו של הבעל,היקף פעילותו, הכנסותיו,היכולת הפיננסית שלו , היקף העבודה שלו . שלא מן הנמנע שהוא ינסה להסתירם ע"י תרגילים חוקיים ולא חוקיים.

 

לכן אני ממליץ כי בעת הכנת "תיק הגרושין והגיטין",יש צורך להכין "תיק כלכלי",ע"מ שתוכלי להטיל עיקולים זמניים ותחשפי בבית המשפט,את היקף התיק הכלכלי של בעלך ובוודאי בית המשפט יתרשם מיכולתו. ברגע שתגיעי לבית המשפט,הסיכוי שלך להבטיח את העתיד הכלכלי שלך ושל ילדיך,הוא גדול יותר מאשר כשתגיעי למשפט, שאינך מוכנה כלל.