ליצירת קשר 050-5231920

חקירות אישיות

חקירות אישיות
חקירות אישיות

הציבור מתייחס לחקירות אישיות,אך ורק לתחום הבגידה ,אך זה לא נכון.

 

תחום זה מאגד בתוכו מגוון של חקירות ואני מציג בפניכם מה הוא כולל. עיסוקיי בתחום זה עוסקות גם בנישה אחרת, למשל יש לך חתן או כלה עתידיים והנה הילד/ה יוצאים כבר תקופה ארוכה עם בן/בת זוגו החתונה כבר באופק ויש כבר ישיבות שיח בערבי שבת ….רגע אולי באמת אותו מועמד/ת אינם מציגים את האמת לאמיתה בפני הילד/ה?.הם יוצאים לדרך ארוכה …לבנות עתיד משותף….להקים בית בישראל…להוליד ילדים משותפים…להיכנס למערבולת פיננסית די יקרה.

 

לא הייתם רוצים לדעת מי אותו חתן? האם הרקע שלו הוא אכן הרקע שהוא מציג ? האם הוא מסובך ? האם הוא גורר את הילדה לתסבוכת בלתי ברורה?האם הוא אכן אותו גבר באותה דמות שהוא מציג ? השאלות רבות והתשובות בלתי ברורות. לא היה שווה לכם , לבצע חקירה באופן אישי…חשאי וסודי ולקבל תמונה אמיתית ?נכון שהילדה מאוהבת בו מעל הראש והיא רואה אותו כאביר על הסוס הלבן והבעל הכי אידאלי . אבל שווה להיכנס לזה לפני ההחלטה הגורלית ולהוציא את האמת לאור .

 

במגזר הדתי חרדי,יש נוהל של מפגש בין ההורים עם הילד והילדה….מנהלים מפגש ואם יש קליק ראשוני בין הילדים,יוצאים לדרך וניתנת החלטה של ההורים לקביעת תאריך לחופה ומי נותן מה,מבחינה פיננסית. במגזר זה קיימים ערכים שונים מהמגזר החילוני והסטנדרטים שונים בתכלית מהחילונים,אולי המשפחה של החתן,אינה בעלת שם טוב? אולי לכלה יצא מוניטין שלילי בצעירותה ?. לכן במגזר זה החקירות,הנם מצרך מבוקש וכיום הוא חלק בלתי נפרד מהשידוך של הילדים.
אני עוסק בתחום החקירות מזה עשור שלישי………..צר לי ועצוב לי כי הסטיסטיקה בישראל ,מצביעה על 40% מהנשואים שהם כבר גרושים. פעם בית הדין הרבני,היה נאבק על כל תיק גרושים שהוא היה מנהל.אך מה לעשות,כיום עניין תיקי הגרושים,מזכיר מאפייה המוציאה לחמים מהתנור…..זה הפך למסחרי והכמויות רק מאששות את זה.

 

נושא הגט והממון,הם מלחמה בין בני הזוג….קשה למצוא זוגות שמתגרשים,הולכים יד ביד לבית הדין.כל צד שוכר לעצמו סיוע משפטי…וקדימה למלחמה…….כל מערכת במלחמה זו ,הנה קרב על קרב….אתם משקיעים כסף…עצבים….מאבקים על הילדים….הסדרי ראייה…פנייה למשטרה….לעובדת הסוציאלית….מערבים בני משפחה וחברים…..צווים שונים של בתי משפט…הפסד ימי עבודה…..וכל החיים היפים שהיו לכם,הפכו את עורם ב-180 מעלות.

 

כדי להגיע מוכן לבית הדין, יש לפעול באמצעות חוקר פרטי,אשר יסייע בידכם גם בהוכחות לבגידה וגם בתחום הממון.