ליצירת קשר 050-5231920

חוקר פרטי – דודו שוויפל

דודו שוויפל , תושב צפון הארץ, החל את הקריירה שלו בתחום המשטרה. דודו עבד כבלש משטרתי במחוז הצפוני כ-8 שנים ומכאן החלה הקריירה שלו בתחום החקירות והמודיעין. עבודתו כבלש במשטרה , שימשה לו כבסיס לתחום זה והכשירה אותו בנושא. בעבודתו כבלש במשטרה, עסק דודו בכל מגוון הפשיעה החמורה , לרבות פריצות…גניבות….שוד….עבירות מוסר ובסופו של השירות, עסק דודו בתחום עבירות הסמים וחשיפתן.

 

החל משנת 1985, פועל דודו כחוקר פרטי ומנהל משרד לחקירות, כאשר פעילותו משתרעת במספר תחומים , לרבות בתחום האישות,חשיפת עבירות פליליות וחקירות מסחריות על כל מגוונם. לאורך השנים ולאחר צבירת ניסיון של 44 שנה, יודע בדיוק דודו את צרכיהם של חוג לקוחותיו …יודע כיצד לטפל בבעיות , הכיצד לפתור את הסוגיות של הפנייה וכיצד לאסוף חומר ראייתי לשם בנית תיק החקירה. המוטו של דודו בעבודתו, היא לבנות ולהכין תיק חקירה, אשר יעמוד "במבחן בית המשפט", גם אם התיק לא יגיע לשם.

 

בנוסף, דוגל דודו בשמירה על החוק ומכבד את המערכת השיפוטית ואכיפת החוק בישראל. הפעילות של דודו אינה משתרעת אך ורק בצפון הארץ, אלא בכל רחבי המדינה ופעילות מגוונת ברחבי העולם. לדודו מערכת קשרים אישיים ומערכת מודיעין בכל רחבי המדינה , נתון המסייע בידו בפעילות זו.